Zaraz po ślubie! Jak się czuję jako żona?


Lifestyle / piątek, 28 sierpnia, 2020

Cześć Wam!
Witam się z Wami już jako żona! 😍 Jak się czuje? Wspaniale! Ślub i wesele to niezapomniane emocje i piękne chwile! Było znacznie lepiej niż planowaliśmy! Było zupełnie tak jak sobie wymarzyłam! Na pewno moja rada dla przyszłych panien młodych to „przeżyjcie to bez stresu!”  U mnie tak było. Byłam pewna, że będzie dużo stresu, ale od razu jak zobaczyłam przyszłego jeszcze wtedy męża pierwszy raz ubranego w ten dzień, wszystko minęło, a później uśmiech nie schodził już z twarzy. Najwspanialszy dzień w moim życiu!

Dziś napiszę Wam trochę o przygotowaniach do ślubu! Zacznę o tego, że wiele rzeczy zrobiłam sama! Paznokcie i makijaż wyszły naprawdę super! 😍 Postawiłam na nowy zestaw od NEONAIL WEDDING SET  Linki się nie zawiodłam! Złoty lakier – Shining Ring   Link jest przepiękny, a nałożony na samą bazę pięknie się mieni! Ten kolor idealnie skomponował się z moją nową biżuterią! Koniecznie spróbujcie takiego mani, jeśli lubicie delikatne pazurki! Na ślub sprawdził się idealnie! Co ważne możecie kupić cały zestaw z lampą lub wybrane kolory z tej kolekcji

NOWA KOLEKCJA 😍 

A tutaj kilka zdjęć! Mam nadzieje, że poczujecie ten klimat! 

Makijaż? Śmiejecie się lub nie, ale chyba był idealnie dobrany do lakieru hybrydowego, miał zupełnie ten sam odcień i jestem z niego bardzo dumna! O fryzurkę zadbała cudowna fryzjerka Ania, a o resztę moje druhenki! 

Przygotowania w dniu ślubu to super czas! 

PS. Pytaliście mnie ostatnio na IG o harmonogram wesela. Na pewno niedługo dodam nowy wpis, w którym go przedstawię! Ja od siebie powiem jeszcze, że nawet wyspałam się w ten dzień i przeżyłam go pełna sił i na luzie!

To jeszcze nie koniec! 

Wrzucam Wam inspiracje ślubnych paznokci! 

 

Źródło: NEONAIL 💕

 

Dodaj komentarz