Za delikatna…


Lifestyle / wtorek, 2 czerwca, 2020

Pokażę Wam dziś coś bardzo fajnego, czyli zestawy lakierów hybrydowych od NeoNail, które powstawały w wyniku Waszego głosowania! Każdy zestaw odpowiada danemu typowi charakteru! W pięciu zestawach: silna, twarda, delikatna, kolorowa, wyrazista znajduje się po 5 lakierów hybrydowych o pojemności 3 ml każdy. Ja wybrałam swój zestaw… za delikatna! Tak, bo taka jestem i zawsze byłam z tego dumna. Delikatność pozwala często poczuć więcej, to cecha, którą ma tak naprawdę każda kobieta, niekiedy nie odkrywamy jej tak łatwo, a czasem kryjemy za jakaś skorupą. Ah my kobiety! A może trochę pogadamy o kobiecości? 

 

Kobiecość to coś co nas opisuje, to słowo, które ma tak wiele znaczeń! Nie myślmy, że tu chodzi tylko o wygląd, w tym jest coś więcej. Tu kryjemy się my, nasze piękne cechy. Tutaj każda cecha pasuje, każda jest wyjątkowa. Bo my kobiety jesteśmy wyjątkowe! Nie zapominajmy o tym, nawet jak ktoś próbuje nam wmówić, że jest inaczej – pamiętajmy ZAWSZE, kim jesteśmy- jak wiele od nas zależy, jak wiele możemy zrobić. 

Zobaczcie lakiery tutaj! Klik❤️ 

Pokażę Wam tez moją delikatną sesję w City of Gardens w Katowicach, którą zrobiłyśmy z Patrycją (@pblachlinska). Mam nadzieje, że efekty się Wam spodobają. Na zdjęciach zobaczycie tez moje nowe paznokcie, czyli delikatny róż, który uwielbiam na co dzień. Do sesji często wybieram właśnie stonowane kolory, dlatego ten zestaw jest dla mnie idealny! Polecam Wam wypróbować zestawy, dlaczego? 

Małe pojemności lakierów! Dzięki nim możecie sprawdzić jaki kolor najbardziej Wam się podoba, a do tego dostajecie jeden zestaw, który otwiera dużo możliwości! 😍

 

 

Dodaj komentarz