Jak zmienił się mój styl w przeciągu kilku lat?


Moda i styl / poniedziałek, 20 grudnia, 2021

W końcu chyba to mam! Wiem, w która stronę chcę iść jeśli chodzi o moją garderobę! Po ostatnim wpisie pewnie wiecie co miało duży wpływ na zmianę mojego stylu a jeśli nie to zachęcam do przeczytania. 

Zacznijmy od zdjęcia PRZED: 

No dobra. Pomieszanie z poplątaniem. Jak patrzę na te zdjęcia i stylizacje to mam jedno w głowie: czasem ubierałam się jak mała dziewczynka, która nie wie czego chce od życia a czasem jak stara babcia. W mojej szafie były ubrania, które totalnie do mnie nie pasują i to widać, ale wtedy kompletne tego nie czułam. Dopiero po czasie zaczęły wychodzić te smaczki. Czyli klasyczne „nie mam co ubrać”, „nic mi do niczego nie pasuje”, „źle się w tym czuje”, „po co to kupiłam, już mi się nie podoba”.

Tego tylu myśli było za dużo. Postanowiłam coś zmienić i cieszę się, bo widzę, że w końcu idę w dobrym kierunku. 

Co było przyczyną takiego stanu rzeczy? 

Miałam w swojej szafie dużo klasyków, ale często o nich zapominałam przez to, że kupowałam nowe, zupełnie nie pasujące do reszty ubrania. 

Kupowałam to, co chwilowo było w trendach. Czasem nawet kupowałam coś, w czym wcale nie czułam się w dobrze, ale było w trendzie. To było totalnie bez sensu. Dużo czasu zajęło mi tez to, że styl to coś co ma wyrażać mnie, a nie jakieś chwilowe trendy. 

Nie patrzyłam co mam na dnie szafy i kupowałam nowe rzeczy. Gromadziło mi się bardzo dużo ubrań, których nie byłam już w stanie ogarnąć. Kupowałam nowe rzeczy mimo, ze bardzo podobne leżały gdzieś w szafie! Jeśli chodzi o sposób, dzięki któremu w końcu wiem gdzie co mam to: ułożenie wszystkiego na wieszaki! Serio, wszystko mam w końcu pod ręką. Druga rzecz, to co tygodniowe przeglądy szafy oraz wyprzedaże! 🙂

Wydawało mi się ze im więcej ubrań tym lepiej, tym będzie prościej tworzyc stylizacje. Niestety chyba większość z nas miała taki moment i doskonale wiemy jak to się kończy. 

A teraz czas na zdjęcia PO! Mam nadzieję, że wpis Wam się podobał ❤️ dajcie znać! 

Dodaj komentarz