Wiosenne szaleństwo


Lifestyle / środa, 29 maja, 2019

Wiosna, wiosna ach to Ty! Myślę, że każda z nas cieszy się na myśl o cieplejszych dniach i kolorowych stylizacjach! Dlatego dziś chcę omówić kilka trendów paznokciowych i pokazać Wam nowości od NeoNail.

Na wiosnę zdecydowanie zastępujemy ciemne kolory tymi bardziej kolorowymi i pastelowymi. Na pazurkach zaczynają pojawiać się zdobienia, kwiaty i różnego rodzaju ozdoby, jak np. pyłki typu holo czy syrenki. Bardzo modne będzie łączenie 5 różnych kolorów, a nawet 10 (taką stylizacje znajdziecie już u mnie w poprzednich wpisach). Neony i wzory geometryczne dalej z nami zostają, a nawet będą cieszyły się jeszcze większym  powodzeniem! Który z trendów Waszym zdaniem jest najlepszy? Dla mnie najfajniejsze jest to, że można je wszystkie połączyć i stworzyć niezapomniane wiosenne pazurki!

A teraz chcę Wam pokazać nowości od NeoNail.

  1. NOWA HARD BASE VITAMINS, czyli nowa baza hybrydowa. Jest to dobrze nam już znana, ulepszona Hard Base. Wzbogacona o witaminy i składniki wzmacniające płytkę staje się świetnym rozwiązaniem na wiosenne i wakacyjne szaleństwa, kiedy nasze dłonie są wyjątkowo narażone na różne urazy. Ta baza sprawi, że nie będziemy musiały już o tym myśleć! Co zawiera nowa baza? Keratynę, estry masła Shea, proteiny jedwabiu, kompleks witamin A,E i C ❤️. Baza będzie świetnie działać w połączeniu z cleanerem i primerem witaminowym.

Jednym słowem NeoNail kompleksowo DBA o naturalną płytkę paznokcia. Cieszę się bardzo, że to dopiero początek nowej serii pielęgnacyjnej NeoNail, wkrótce kolejne produkty, na które czekam z niecierpliwością ❤️

  1. NOWE ODCIENIE PYŁKÓW 3D HOLO EFFECT

Pyłek 3D Holo Effect to drobny, metaliczny puder, który mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Jego nowe odcienie to idealna propozycja na wiosnę i lato! Ja połączyłam go z bielą co stworzyło niebanalne połączenie. Trochę wiosny, trochę lata 😘. Uwielbiam pyłki NeoNail za łatwość aplikacji i wydajność. A w  3D Holo Effect daje paznokciom dodatkowo multikolorowy błysk. Piękno blasku kilu kolorów na pazurkach to totalny #musthave na nadchodzące lato.

Za pomocą jednego pyłku możemy stworzyć wiele stylizacji! Możemy użyć go klasycznie i rozprowadzić na cały pazurek – tak jak zrobiłam to ja lub np. zrobić ombre, czy połączyć z topem i zrobić z niego lakier, który nałożymy na kolor i zrobimy rozmaite zdobienia. Jak widzicie możliwości jest wiele. Wybór należy do Was ❤️

NOWA BAZA LINK

HOLO 3D

One Reply to “Wiosenne szaleństwo”

Dodaj komentarz