Ulubione kolory na #lato i konkurs z NeoNail


Lifestyle / poniedziałek, 29 lipca, 2019

 

Hej! Dziś chciałbym pokazać Wam moje ulubione kolorki od NeoNail na lato, bez których nie wyobrażam sobie wakacji! Jak pewnie zdążyliście już zauważyć uwielbiam pastele i wszystkie odcienie nude, ale czasem

pozwolę sobie na odrobinę szaleństwa. Bardzo polubiłam się też z ostatnią kolekcją SUNMARINE 🌈

 

Mam tez dla Was informacje o konkursie jaki przygotował dla Was NeoNail 💕

Konkurs „zrób sobie wakacje” to idelany moment aby wygrać coś dla siebie! O jakich wakacjach marzycie ? Może Grecja/ Hiszpania? A może jeszcze dalej? 😍☀️ja w tym roku marzyłam o Santorini, ale zostawiamy je na przyszły rok po ślubie, w tym roku zamierzamy być totalnie spontaniczni, wiec jeszcze nie wiemy gdzie Nas poniesie. Ale przyznajcie, ze wygrac 10 000 zł na wakacje to świetna opcja co? To właśnie jest nagroda główna! Dodatkowo codziennie można wygrac 3 lakiery z kolekcji Sunmarine!!! A co tydzień 10x koszulkę z hasłem akcji ❤️konkurs trwa do 4.08 także śpieszcie się!

Daje Wam link, w którym znajdziecie zasady konkursu! Zasady są proste, także warto wziąć udział. Ale w skrócie… musicie kupić 2 wybrane lakiery NeoNail z kolekcji Sunmarine następnie wybieracie CO chcecie wygrac, opisujecie swoje wymarzone wakacje i tyle! Proste, prawda?

LINK DO KONKURSU

A teraz chcę Wam pokazać stylizacje paznokci jaka przygotowałam. Nude, biały i złoty? Idealne letnie połączenie!!!

 

A Wy? Jakie kolorki to totalny #MUSTHAVE na lato?

 

Buziaki!

 

 

Dodaj komentarz