Moja pielęgnacja włosów.


Lifestyle / środa, 18 grudnia, 2019

Hej hej! Dziś post o pielęgnacji włosów! Z racji tego, że często pojawiają się pytania na temat tego, co robię, że wyglądają tak zdrowo i są takie gęste! Już Wam zdradzam!

Odrazu podkreślę, że to moja taktyka i nie wiem czy u każdego się sprawdzi! Ale ja lubię zmiany, lubię testować nowe produkty, dlatego tak właśnie robię! W taki sposób tworze sobie własne kosmetyczne duety i nie tylko! 

Jak?

Bardzo często zmieniam produkty! (kiedyś słyszałam, że szampon trzeba często zmieniać i właśnie tak robię) w miesiącu staram się używać np 3 szamponów na zmianę i innych odżywek do nich!

U mnie pielegnacja nie może trwać długo(Nigdy nie mam zbyt wiele czasu wieczorem) wiec jest to zazwyczaj szampon + odżywka i coś na końcówki lub odżywka w sprayu, krem! 

Tak samo jak modeluje czy układam włosy, to albo nie nakładam nic albo coś co mogę nałożyć  szybko ( i tu zdradzę Wam  mój ulubiony produkt do tego typu działań)

A teraz pokażę Wam produkty, które naprawdę super mi się sprawdzają!

Są to produkty RICA, które pokochałam od pierwszego nałożenia! Wraz z zamówieniem dostałam tez kilka mniejszych produktów do testów, które super sprawdziły się do walizki na wyjazd do Włoch przez ich małe pojemności!

SZAMPON- moje włosy są z natury dość matowe, dlatego testuje naprawdę dużo szamponów. Mam kilka, które super sobie radzą, ale ten jest genialny! Mogę powiedzieć śmiało, że to moje odkrycie! Włosy są naturalnie błyszczące i piękne!

WIELOFUNKCYJNY KREM- tutaj mamy kolejne cudeńko marki RICA! Bardzo się z nim polubiłam – nakładam ok 3-4 razy w tygodniu- włoski po nim znacznie mniej się puszą, mają fajną objętość i  lepiej się układają! Dodatkowo, włosy super się rozczesują a z tym czasem przy długich włosach był duży problem. Kobietki, same wiecie jak to jest…produkt, który faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów jest na wagę złota!

Odrazu powiem Wam o ODŻYWCE UŁATWIAJĄCEJ ROZCZESYWANIE- właściwie zawsze miksuje te produkty! Ten i wielofunkcyjny krem- efekt? Haha powiem Wam jak w tej reklamie: szybko, łatwo i wygodnie 😂więcej mówić nie muszę! Koniecznie sprawdźcie same!

Ostatni produkt to chyba mój ulubiony! SPRAY RICA unoszący włosy u nasady! Pozwala mi zrobić naprawdę fajny efekt! Bardzo polubiłam ostatnio się z moja lokówka, której wcześniej nie umiałam używać (jednak jak to mówią „praktyka czyni mistrza”😂❤️) no i zaczęłam podkręcać włosy coraz częściej, razem z tym sprayem mogę zrobić bardzo szybko. Fajna, lekko podniesiona i objętościowa fryzura gwarantowana! Koniecznie musicie go przetestować! 😍 Wrzucam tez zdjęcie moich fal!


Na koniec pokaże Wam kilka produktów, których używam gdzieś tam na zmianę z tymi i tez bardzo fajnie mi się sprawdzają.

Wszystkie produkty pokazane we wpisie kupicie na stronie Estyl.pl

Jeśli tez chcecie przetestować produkty RICA, możecie je zamówić z moim kodem -10% taniej na stronie Estyl.pl ❤️ KOD TO „BASIA”

*post powstał przy współpracy z marką Estyl.pl

Wszystkie kosmetyki przetestowałam i naprawdę, mogę je bardzo polecić! 😍 buziaki!
A Wy dajcie znać czy znacie tę markę!

Dodaj komentarz