Letnio i romantycznie z NeoNail


Lifestyle / poniedziałek, 20 lipca, 2020

Uwielbiam kwitnące kwiaty i letnie zachody słońca, kolory, które rozświetlone przez promyki słońca tworzą ciepłe, piękne barwy… Mam ochotę nosić kolorowe ubrania, wyraziste paznokcie i świetlisty, ciepły makijaż. Kocham widok ludzi, którzy wychodzą ze swoimi pociechami na spacery w mieście, a szczególnie lubię widok rozłożystych Błoni w Krakowie, które tętnią życiem. Lubię to miasto, odziane w okulary i słońce, które wpada w niektóre uliczki, dając nam poczucie ciepłego pięknego lata. Miłe są też letnie chwile wytchnienia, kiedy możemy się na chwilkę położyć i pomyśleć o niczym. 

Właśnie z tym kojarzy mi się nowa kolekcja NEONAIL Woman’s Diary, która pokazuje jak ważne w naszym życiu są kolory. Neonowe lakiery hybrydowe idealnie wpisują się w wakacyjną aurę. Dzięki tej kolekcji w prosty sposób możemy pokazać naszą potrzebę „bycia wyrazistym”. Uwielbiam te kolory, uwielbiam lato. 

To też pierwsza kolekcja, na której widniej nowe, piękne logo NEONAIL. 😍 

Zostawiam Wam link do kolekcji, a poniżej zobaczcie moje letnie zdjęcia z ulubionym kolorem na lato: niebieskimCosmopolitan Girl. 💙 

NOWA KOLEKCJA 

 

Dodaj komentarz