Inspiracje na prezent #1 NeoNail


Lifestyle / poniedziałek, 25 listopada, 2019

Hej Kochani! Zaczynamy coroczne inspiracje prezentowe! 

W tym wpisie pokaże Wam kilka zestawów świątecznych do manicure hybrydowego od NeoNail, z których ucieszy się każda kobieta! To jeden z moich pierwszych pomysłów na prezent, ale spokojnie będzie ich więcej! Taki zestaw to idealny prezent świąteczny czy mikołajowy dla samej siebie i kogoś bliskiego! Bo kto nie marzy o pięknych, świątecznych pazurkach? I ogólnie o zadbanych dłoniach cały rok?

 Mam też do Was pytanie! Obchodzicie Gwiazdkę ? Przychodzi do Was: Mikołaj, Gwiazdor czy Dziadek Mróz ? Wiem, że często wygląda w danej rodzinie to inaczej ❤️ 

Zestawów na stronie jest łącznie 6, dlatego jestem pewna, że każdy dobierze odpowiedni produkt do własnych potrzeb.  LINK DO ZESTAWÓW Zestawy różnią się zawartością: ilością lakierów, rodzajem lamp, a set Charm ma też frezarkę!

A teraz czas pokazać Wam moje 3 ulubione zestawy świąteczne od NeoNail! Jeśli macie już lampę, albo Wasza bliska osoba ją ma – świetnie sprawdzi się zestaw  JOY, ponieważ kolejne boxy są już z lampą ❤️ ZESTAW JOY W tym świątecznym zestawie znajdziecie 3 limitowane kolory idealnie wpisujące się w klimat tego okresu oraz pyłek 3D Holo Effect 04. Ten proszek odmieni każdy manicure w kilka chwil nadając mu intrygującego, złotego blasku.

cena zestawu love to 79 zł!

Jeśli zastanawiacie się czy lampa LED 21W/48W jest dobra (pojawiły się takie pytania) to powiem, Wam, że TAK! Jest super! Uwielbiam ją i używam od ponad dwóch lat! Taka lampę  znajdziecie w zestawie MAGIC 😍. W innych zestawach czyli LOVE, HAPPINESS I CHARM jest lampa 18W/36 LCD Display, która również świetnie się sprawdzi. Zestaw LOVE jest wyjątkowy ZESTAW LOVE 179 zł!  – można samodzielnie dobrać 3 kolory lakierów hybrydowych z całej palety NeoNail. Możecie więc zrobić piękny personalizowany prezent obdarowywanej osobie. A W zestawie MAGIC  LINK DO ZESTAWU MAGIC znajdziecie tez pięknie pachnąca świeczkę, którą teraz cudownie pachnie w mojej sypialni!

Cena zestawu Magic to 229 zł 

 


Natomiast  największy zestaw to zestaw MIRACLE, w którym znajdziecie aż 6 limitowanych kolorów lakierów ZESTAW MIRACLE 349 zł . Lampa jest w tym secie ogromnym atutem, jest bardzo mocna i niepodważalnie świetna! Uwielbiam tę lampę! 

 

W każdym zestawie znajdziemy idealne na święta lakiery! Ja zakochałam się w Merry Bright z zestawu Joy. Wykonałam więc stylizację paznokci z tym odcieniem, do tego dobrałam limitowany pyłek 3D Holo, który również znajduje się w tym zestawie! To co? Może teraz zobaczycie w końcu moje pazurki?❤️

 

Dodaj komentarz