Liberté 💅🏻


Lifestyle / piątek, kwiecień 26th, 2019

Nowa kolekcja Liberté od NeoNail jest absolutnie przepiękna. Co było inspiracją do jej stworzenia? Nasza kobieca niezależność, determinacja i wiosenna świeżość. Wiosna to idealny czas, aby postawić na KOLOR. Dlatego zróbmy coś szalonego i  pięknego, co pozwoli wyrazić nam swoją wolność 

 

Same lakiery hybrydowe dają dużo swobody przez co pozwalają poczuć się pewnie. Cała kolekcja Liberté jest bardzo optymistyczna, żywiołowa i wiosenna. Każda z nas znajdzie w niej trochę słońca w kolorze Funky Soul; błękitnego nieba, które możemy „dotknąć” za pomocą koloru Divine Blue czy dużo energii w odcieniu Lady Liberty, który ja wybrałam.  

 

Dlaczego kolor Lady Liberty kojarzy mi się z wolnością? Bo wolność to odwaga, a energia, elegancja i siła to definicja tej barwy. Podkreśla moją niezależność i mówi głośno o mojej sile. Wolność to właśnie powiedzenie głośno swojego zdania czy robienie tego co się kocha. To też możliwość wyboru i samostanowienia o sobie. Poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Wyobrażacie sobie, aby ktoś mówił Wam co macie dziś ubrać, czy na jaki kolor macie pomalować sobie paznokcie? Nie byłoby to dla Was komfortowe, prawda? Nie dajmy sobie nigdy odebrać możliwości, poczucia wolności i co za tym idzie SZCZĘŚCIA. 

Link do kolekcji:

https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-liberte/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *