Hej kochani! Dziś wrzucam długo wyczekiwany przez Was post dotyczący manicure hybrydowego! Znajdziecie w nim kilka porad jak samodzielnie wykonać taki manicure w domu. To zaczynamy !

Ale…najpierw pokażę Wam świetny zestaw startowy od NeoNail (zestaw Smart Set Premium) ! Zawiera wszystko, czego potrzebujecie na początek przygody z manicure hybrydowym i nie tylko. 

 

 

A teraz kilka zdjęć zestawu Smart Set Premium od NeoNail i tego co w nim znajdziecie. 

 

 

To jeden z najlepszych zestawów na rynku. Znajdziecie w nim bardzo fajną lampę, bazę oraz top a do tego duży wybór kolorów. Dodatkowo pilniczek, bloczek polerski, aceton, cleaner oraz waciki bezpyłowe.

 

 

 

Przejdźmy do „step by step”, czyli krok po kroku jak wykonać manicure hybrydowy 🙂

 

1. Przygotowanie płytki paznokcia

 

Jest to bardzo Ważna rzecz, bo w większości przypadków decyduje o trwałości manicure hybrydowego.

 

Zaczynam od zmatowienia płytki przy użyciu pilniczka o gradacji 100/180. Następnie używam bloczka polerskiego do wygładzenia powierzchni paznokcia. Na tym etapie wycinam skórki.

 

2. Kolejny krok to opiłowanie kształtu paznokcia! Tym razem moje pazurki będą w kształcie migdałka( poprzednie też takie były, więc nie mam przy tym dużo pracy, jedynie lekko je skracam i wyszczuplam)

 

 

 

3. Następnie cleaner! Do jego nałożenia używam wacików bezpyłowych. Zwykle waciki, mogłyby zostawić pył lub włoski.

 

 

4. Teraz przyszła pora na bazę, cienką warstwę, którą nakładam na przygotowaną wcześniej płytkę i utwardzany w lampie.

 

 

5. No i jak dla mnie rzecz najtrudniejsza, czyli wybór kolorku! Haha, pewnie też tak macie.  Jak widzę kilka kolorów to robi się problem, który by tu wybrać..😂 ale dobra! Na gotową bazę nakładam kolor. Zawsze nakładam dwie warstwy. Czasem jednak wystarczy jedna, ponieważ kolorki z NeoNail dają świetne krycie.

6. Następnie pomalowane pazurki wkładam do lampy na określony czas (najlepiej dmuchać na zimne i trzymać w lampie paznokcie 60 sekund)

• bardzo fajne jest w tej lampie to, że ma licznik czasu i widzicie ile Wasze pazurki już są w lampie. Przy bazie możecie wyciągnąć dłoń po 45 sekundach, przynajmniej ja tak robię. Zawsze uważajcie jednak przy gęstych lub ciemnych kolorach- takich jak czarny czy czerwony, wtedy polecam trzymać łapkę dłużej, ok 2 minuty. Pamiętajcie jednak, że czas utwardzania lakierów zależny jest od mocy lampy, którą posiadacie 🙂

 

 

 

7. Jeśli mamy już utwardzone paznokcie i pomalowane kolorem, to przechodzimy do ostatniej części, czyli nakładania topu! Użyłam tutaj nowego topu od NeoNail Top Shine Bright, którego nie przemywa się na koniec cleanerem. Bardzo to ułatwia pracę! A ten top to bomba! Pazurki świecą się cały czas i to naprawdę pięknie!  Jeśli jednak chciałybyście użyć topu z zestawu, pamiętajcie aby nie przemywać go od razu.. lepiej poczekać minutę i dopiero potem zmyć lepką warstwę cleanerem, wtedy będzie na pewno bardziej się błyszczał 🙂

 

Wrzucam Wam zdjęcie mojej ręki po wykonaniu takiego manicure! Co sądzicie?

 

 

 A za  co tak uwielbiam manicure hybrydowy? 

Przede wszystkim jest to duża wygoda! Dobrze zrobione paznokcie są trwałe, aż do 21 dni. No i..zawsze zachwycają, ich atutem jest piękny blask. 😍

 

Dzięki za uwagę kochani! Mam nadzieję, że ten wpis zainspiruje Was do tworzenia pięknych pazurków w domu! To nic trudnego, a zestaw od NeoNail, na pewno sprosta waszym oczekiwaniom! 

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial