Dziś wpadam do Was z postem o moich nowych włosach!

Ostatnio pojawiłam się w salonie Hair square.Chciałam wykonać koloryzacje i podciąć włoski. Czyli inaczej mówiąc -odświeżyć kolorek i przygotować się w pełni na sezon jesienny! Koloryzacje i podcięcie wykonywała mi Iga Toniarz, która jednocześnie  przez cały czas odpowiadała na każde moje pytanie związane z wykonywana koloryzacja, ale tez doradzała co do późniejszej pielęgnacji i innych kwestii, co bardzo mi się podobało! Atmosfera w takich miejscach jest dla mnie najważniejsza! A Taka wiedza od fryzjera z doświadczeniem jest bardzo cenna. ❤️ 

A co robiłyśmy na włosach ? 

Iga, zrobiła mi korektę kolorku( u mnie była taka sytuacja, ze włosy u nasady były jaśniejsze niż końcówki) po dokonaniu tej zmiany, zostały nałożone refleksy, delikatne pojaśnienia, które miały na celu uwydatnienie koloru i zwiększenie wizualnie objętości włosów. Jak dla mnie ? Wyszło to idealnie, dokładnie tak jak chciałam i tak jak założyliśmy na samym początku! 

Do tego wykonałyśmy cięcie,które zdecydowanie podkreśliło naturalną strukturę włosów. Po ścięciu układają mi się bardzo dobrze, wstaje rano i już praktycznie mam gotową fryzurę! Czas jest u mnie na wagę złota, wiec takie ścięcie było dla mnie bardzo ważne! Na samym końcu pielęgnacja, która została wykonana produktami Liquid Spell w połączeniu z olejkiem Oi Oil. Jest to taki rytuał piękna dla włosów, który odbudowuje włókna włosa, pogrubia je, a w połączeniu z olejkiem intensywnie odżywia, nawilża i chroni przed promieniowaniem UV co jest ważne przez cały rok, a nie tylko w lecie. Po kilku dniach od wyjścia  z salonu, włosy dalej pięknie się świecą i są przyjemne w dotyku😍

Teraz trochę od strony technicznej… 

Koloryzacja była wykonana farbami Davines Mask Vibrachrom, które mają wartości odżywcze oraz technologie która wzmacnia odbicie światła. (A przy okazji pachną bardzo ładnie, ziołowo! Nie odczułam żadnego dyskomfortu jeśli chodzi o zapach). Sam Kolor został wykonany tecchniką flamboyage, czyli pojaśnienia. 

Znacie już technikę flamboyage? Jeśli nie, to wstawiam Wam krótką definicje 💚

Flamboyage jest to technika kontrastu z kolorem bazowym, wykonuje się ja za pomocą taśm z naturalną żywicą która nie powoduje żadnych uszkodzeń włosa. Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekt włosów muśniętych słońcem.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolonaz efektów! Dla mnie w salonie najważniejsza jest atmosfera i profesjonalizm, ale tez widok ludzi, którzy robią coś z pasją, zdecydowanie w salonie Hair square na pewno to zauważycie! Iga, świetnie dobrała mi kolor, co było dla mnie bardzo istotne! Jestem bardzo niezdecydowaną osobą😂. Sama nic najchętniej bym nie zmieniała, co wiem, że jest dużym błędem bo zmiany są przecież dobre! ( A zawsze jak się już na nie zdecyduje, jestem bardzo zadowolona z efektów). Cenię sobie fryzjerów, którzy nie boją się doradzać klientowi- a to wcale nie łatwe zadanie, mieć wizje dotycząca kogoś kto jest w jakiś sposób obcy. Nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty w żadnym salonie fryzjerskim jak w Tym! 

Cała resztę możecie zobaczyć na zdjęciach! Zapraszam Was do oglądania ❤️ (dodam, ze zdjęcia nigdy nie oddadzą całego efektu, a jest na prawdę fenomenalny! A w słońcu.. ahhh😍)  

Przy okazji dodam, że Iga i Sebastian tworzą naprawdę zgrany duet, na co przyjemnie się patrzy! ❤️

Dziękuje za super włoski! A Was zachęcam do odwiedzania tego miejsca 🙂

Zacznijmy od „przed i po”

 

 

 Zapraszam Was do odwiedzania ich strony na instagramie @hairsquare_krakow 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial