Lifestyle / piątek, 20 grudnia, 2019

Nowości od NeoNail 

W tym roku NeoNail bardzo zaskakuje! Ciągle pojawia się coś innego, coś po prostu super! A wszystko przemyślane i przyciągające! Pomadek kompletnie się nie spodziewałam, a tu proszę! Super nowość! Teraz możemy dobierać kolory ust do koloru pazurków  nawet znalazłam idealną czerwień

Kolejna nowość to produkty do zdobień paznokci. Pyłek 3D HOLO w odcieniach granatu i złota będzie idealnym rozwiązaniem na sylwestra! Nie ma co tu dużo pisać! Zobaczcie jak pięknie się mieni! 

Ale to nie wszystko! Kolejny nowy produkty to…mieniący TOP GLOW w odcieniach silver i gold. Ja się totalnie zakochałam! Uwielbiam!!! Najlepsze rozwiązanie i to nie tylko na święta, ale cały rok. Bez dodatkowych zdobień, w kilka chwil odmienisz wygląd swojej stylizacji. A jego największy plus? Jest bez przecierania i sprawi, że każdy kolor będzie piękny i wyrazisty, a dodatkowo lekko błyszczący! 

Mam nadzieję, że spodobają Wam się nowości od NeoNail! Jeśli coś kupicie, koniecznie oznaczajcie mnie i pokazujcie jak te nowości się Wam sprawdzają!

Zostawiam Wam link do strony, gdzie znajdziecie wszystkie nowości!
NeoNail

A tu moje świąteczne paznokcie.

Wesołych Świąt! 🎄❤

Dodaj komentarz