Moda i styl / czwartek, 21 listopada, 2019

Zainspirował mnie Greenpoint swoją Kampania i przy współpracy z Tą marką chce Was na chwile zabrać w rytm mojego ulubionego Krakowa, na chwilkę do domu a na koniec pokazać Wam trochę natury ❤️

Dom – to szczególnie ważne miejsce, tu wszystko się zaczyna- tu uwielbiamy spędzać każdą wolną chwilkę…relaksujemy się po ciężkim dniu i spotykamy bliskie Nam osoby. Naprawdę lubię jego zacisze. Bardzo doceniam za to, że jest.

A jakie stylizacje królują w „domowym zaciszu” ? Przede wszystkim te wygodne, luźne. Jesienna porą to właśnie są sweterki i jeansy! Nie trzeba dużo… ale przyznam, że lubię nawet w domu wyglądać dobrze, dlaczego? Bo Nigdy nie wiem kto zaskoczy mnie z wizytą😂❤️

A jak to jest w mieście ? Krakow… to wyjątkowo ruchliwe miasto, ale na szczęście tez bardzo artystyczne, cieszę się jak widzę, że rozwija się tutaj kultura! Uwielbiam widok ludzi, którzy na przekór wszystkim nie spieszą się, uwielbiam jak zmieniają się planty, jak Kraków tętni życiem! To jaka stylizacje wybrać? Ja wybieram zawsze inna! A dziś pokaże Wam trochę klasyki, coś co zawsze się obroni, coś co zawsze w szafie się przyda! Czyli? Idealna sukienka ! 

 

A jak jest z tą naturą? Każdy z Nas kiedyś do niej właśnie ucieka- każdy z Nas jej potrzebuje, po to by zresetować głowe i nabrać wiatru w żagle! Ja na spacery blisko natury wybieram płaszczyk  i sweterek! Do tego wygodne buty, kapelusz i mamy cały look!

Ps.uwielbiam ten sweterek! Ma takie piękne perełki! ❤️

Wszystkie produkty znajdziecie na stronie www.Greenpoint.pl

Dodaj komentarz